• Zostałam zakwalifikowana do tego projektu! Spotkanie integracyjne 20 osobowej grupy odbyło się w pensjonacie w Mysłakowicach. W czasie wykonywanych ćwiczeń dowiedziałam się dużo o sobie, o moich predyspozycjach, wadach i zaletach. Poznałam także nowych sympatycznych ludzi. Świetnie się bawiłam. Brawo dla KSON-u za wybór kadry do projektu. Nigdy wcześniej nie miałam okazji zwiedzania biblioteki "od kuchni" a jestem stałym czytelnikiem tej instytucji - bo dużo czytam. Rewelacja - uczestniczę w kursie komputerowym dla zaawansowanych prowadzonych przez profesjonalistkę! To przyjemność uczestniczyć w zajęciach. Jeszcze nie minęła połowa kursu, a ja już tyle uzyskałam nowych nieznanych informacji, a jeszcze tyle przede mną. Bardzo, bardzo się cieszę z tego, co już było i co czeka mnie jeszcze w tym projekcie. HONOROWA.
 • Głównym motywem zgłoszenia się do udziału w projekcie była przepaść, jaka dzieli mnie w posługiwaniu się KOMPUTEREM. Zajęcia komputerowe napawają mnie optymizmem, iż pokonam trudności i nauczymy się tej "czarnej magii". ROZUMNY.
 • Ogromna radość i nowy sukces. W wyniku rozmów kwalifikacyjnych jestem w grupie "szczęśliwej dwudziestki Seniorów". Integracyjny wyjazd na warsztaty psychologiczne do Mysłakowic to prawdziwa niespodzianka. Program, trenerki - Marysia i Ola, zajęcia w grupach, zadania do wykonania...I wielka frajda! MYŚLĄCA.
 • Głównym motywem zgłoszenia się do udziału w projekcie była przepaść, jaka dzieli mnie w posługiwaniu się KOMPUTEREM. Zajęcia komputerowe napawają mnie optymizmem, iż pokonam trudności i nauczymy się tej "czarnej magii". ROZUMNY.
 • Spotkałam wspaniałych, wartościowych ludzi. Program w którym uczestniczę jest bardzo pomocny dla mnie, ponieważ mogę doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się komputerem. MALOWNICZA.
 • Projekt "SENIOR NA CZASIE" jest strzałem w 10-tkę. Marzyłam o poznaniu zasad pracy na komputerze. Po miesięcznej edukacji jestem przekonana, że będzie to w moim zasięgu. Poznałam sympatycznych rówieśników o bogatej osobowości i doświadczeniach, jest to dodatkowym atutem tego programu. Wzbogacanie możliwości komunikacji z najbliższymi, poznanie umiejętności zdobywania wiedzy w internecie to szansa na ciekawe zorganizowanie sobie życia. ZORGANIZOWANA.
 • Jestem bardzo szczęśliwa! Że mogę uczestniczyć w projekcie "SENIOR NA CZASIE", ponieważ mam do czynienia z ludĽmi, od których mogę dużo się nauczyć. Zmienił się mój stosunek do ludzi. Stałam się bardziej otwarta. Podjęłam decyzję udziału w projekcie, ponieważ chciałam doskonalić swoje umiejętności w zakresie posługiwania się nowoczesnymi środkami w komunikowaniu się, czerpania wiadomości z sieci oraz wymiany doświadczeń na portalach społecznościowych, płacenia przelewem bez wychodzenia z domu. SOLIDNY.
 • Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co mnie spotkało na wspólnych zajęciach związanych z projektem. Poznałam wiele wspaniałych osób, nauczyłam się być otwartą wobec innych, potrafię mówić o sobie, co do tej pory sprawiało mi wiele problemów. Mam szansę nauki pracy na komputerze. Pozwoli mi to zaistnieć w dzisiejszym nowoczesnym świecie. MARZĄCA.
 • Jestem bardzo zadowolona, że mogę uczestniczyć w tak urozmaiconych zajęciach, gdzie panuje miła atmosfera. Zdobywam wiedzę, poznaję nowych pomocnych ludzi. Uczę się obsługi komputera. EKSPRES.
 • Udział w projekcie pozwala na poznanie współczesnych technologii, a jednocześnie pozwala na działanie w życiu społecznym i towarzyskim. RYZYKANT.
 • Bardzo jestem zadowolona, że mogę uczestniczyć w programie "SENIOR NA CZASIE". Zajęcia komputerowe prowadzone są profesjonalnie i dostarczają mi wiele satysfakcji. Cieszę się, że jeszcze mogę się czegoś nauczyć, co może mis się przydać. Poznałam wielu ciekawych ludzi, świetnie się czuję w tym gronie. Bardzo liczę na dalsze kontakty. ŁOBUZERSKA.
 • Dumna jestem z uczestnictwa w tym projekcie, a szczególnie z postępów w nauce opanowania myszki i biegającego kursora na ekranie komputera. Cieszę się z poznania osób uczestniczących w zajęciach. Bardzo dużo pozytywnych wrażeń z zajęć integracyjnych prowadzonych przez psychologów. Tematyka zajęć bardzo odpowiada moim potrzebom. LUBIANA.
 • Program realizowanego projektu "SENIOR NA CZASIE" uważam za bardzo trafny i potrzebny dla osób biorących w nim udział. Pierwszy etap - integracja - pozwolił na wzajemne poznanie się, dostarczył nam nowych wiadomości: jak komunikować się z ludĽmi, jak być asertywnym, jakie mamy prawa. Drugi etap - nauka obsługi komputera - poznaję obsługę komputera, jak używać klawiatury do wprowadzania znaków potrzebnych w pisowni w Microsoft Word. Bardzo ciekawe są zajęcia z panem redaktorem o pisaniu i prowadzeniu bloga. LATAJĄCY.