Aktywizacja2 x400Ogłoszenie o naborze Uczestników projektu "PRACA-NIEZALEŻNOŚĆ-SUKCES: aktywizacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami" współfinansowanego ze środków PFRON.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 08 kwietnia 2019r.r. rozpoczynamy rekrutację do projektu. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz złożenie następujących wypełnionego i podpisanego Regulaminu Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie wraz z załącznikami.

Wyżej wymienione dokumenty można również pobrać w Biurze Projektu. Prawidłowo wypełnione dokumenty należy składać do dnia 25 kwietnia 2019r.:
1. osobiście w Biurze projektu 58-506 Jelenia Góra, os. Robotnicze 47a
2. pocztą/kurierem na adres jak wyżej (decyduje data stempla pocztowego)
3. drogą elektroniczną (skany podpisanych dokumentów) na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na Państwa pytania odpowiadamy:
- mailowo - proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub
- telefonicznie - od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-15.00
- bezpłatna infolinia 800 700 025.