Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Prawdziwą innowacją portalu MedBiz.pl jest udostępnianie informacji na temat kolejek w każdej znajdującej się w systemie placówki medycznej. Po odnalezieniu konkretnego szpitala lub gabinetu możesz sam sprawdzić szacunkową długość kolejki do specjalisty oraz czas oczekiwania na specjalistyczne badania diagnostyczne. Nie potrzebujesz już w tym celu telefonować do poszczególnych przychodni lub do nich jeździć, żeby zasięgnąć niezbędnych informacji na miejscu. Używając nowego portalu oszczędzisz sobie mnóstwo trudu i czasu.

 

MedBiz.pl jest obszerną, ogólnopolską bazą informacji na temat publicznych i prywatnych zakładów opieki zdrowotnej, które mają podpisane kontrakty z NFZ. Placówki zostały uporządkowane pod kątem lokalizacji w regionach i miastach, by użytkownicy mieli jak najprostszy dostęp do poszukiwanych danych. Oprócz długości kolejek oraz przewidywanej daty wizyty u specjalisty można się także zorientować w sytuacji za pomocą czytelnych wykresów stanu przyjęć pacjentów. Podawane są także dokładne dane adresowe szpitali i gabinetów, telefony oraz godziny rejestracji i przyjęć pacjentów. Przy poszczególnych placówkach znajdują się także dokładne spisy wymaganych podczas wizyty dokumentów. Dodatkowym ułatwieniem, oszczędzającym niepotrzebnych podróży, jest podanie wysokości limitu świadczeń w ramach NFZ na daną usługę medyczną. Wszystkie te informacje znajdują się na wyciągnięcie ręki, zupełnie bezpłatnie, w twoim komputerze.

 

Możliwość łatwego zdobycia informacji o długości kolejek do specjalistów to także możliwość porównania ich stanu we wszystkich placówkach na terenie całego województwa a nawet kraju i wybrania tego szpitala lub kliniki, gdzie czeka się najkrócej. Dzięki temu pacjenci szybciej mogą otrzymać niezbędną pomoc.