Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rodzina od kilku miesięcy wytrwale zbiera środki finansowe na ten cel. Dzięki rzeszy darczyńców, wsparciu ogólnopolskich mediów i wielu organizacjom udało się zebrać już 150 000 PLN. Jak łatwo policzyć brakuje 50 tysięcy.

Pomocy rodzinie podjął się Pan Bartosz Kamuda – prezes RED FIGHTERS, który z myślą o nich organizuje charytatywną galę boksu (16 listopada od 17:00 do 22:00). Już teraz trwa zbiórka publiczna, z której cały dochód również będzie przeznaczony dla Państwa Witkowskich. W związku z tym właśnie w tym momencie potrzebne jest zaangażowanie nas mieszkańców Jeleniej Góry. W chwili obecnej trwa zbiórka publiczna, każdy z nas może wrzucić pieniądze do puszki bądź wpłacić je na konto (nr konta poniżej).

Idea akcji jest prosta. Składa się z 4 kroków i ma na celu stworzenie HONOROWEJ GRUPY WSPARCIA:

KROK 1: Każda instytucja/organizacja chcąca wesprzeć Państwa Witkowskich zgłasza się do all-ternatywy - Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży pod numerem tel: 727-942-942.

KROK 2: Po zgłoszeniu i jego weryfikacji instytucja/organizacja zbiera pieniądze na swoim terenie (w tym celu można poprosić o przyjazd wolontariusza, można skorzystać z puszek kwestorskich).

KROK 3: Robimy zdjęcia dokumentujące zbiórkę i przesyłamy je na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zdjęcia umieszczane są na portalu Jelonka.com oraz na facebookowym fanpage’u, a organizacja tym samym dołącza do HONOROWEJ GRUPY WSPARCIA.

KROK 4: Zebrane pieniądze są protokolarnie liczone i przekazywane na konto Państwa Witkowskich. Włączmy się i pomóżmy zebrać brakujące 50 000 PLN.

Rodzinę Witkowskich można wesprzeć wpłacając pieniądze na poniższy numer konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010