Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzięki oferowanym przez ośrodek imprezom i wycieczkom po bogatej w różnorodne atrakcje okolicy – nie ma czasu na nudę. W czasie dwutygodniowego pobytu poznaliśmy historię i zabytki Łeby, a także Lęborka. Poznaliśmy Słowiński Park Narodowy wędrując po wydmach i płynąc statkiem po jeziorze łebskim. Zwiedziliśmy latarnię morską w Stilo, See Park w Sarbsku, odbyliśmy rejs po Bałtyku. Zapuszczaliśmy się w różne atrakcyjne zakątki Łeby.

Personel ośrodka jest życzliwy i chętny do pomocy. Koszt naszego dwutygodniowego pobytu w drugiej połowie maja wyniósł 1.092,00 zł. Po osobistych doświadczeniach możemy spokojnie polecić pobyt w tym ośrodku, wszystkim chcącym wypocząć i poprawić stan zdrowia w nadchodzącym sezonie.

Do ośrodka dojechaliśmy zorganizowanym transportem, ale warto zaznaczyć, że z Jeleniej Góry do Słupska kursuje autobus. Ze Słupska do pobliskiego Lęborka można dojechać również koleją, a dalej autobusem lub busem.

Zamierzamy podobny turnus zorganizować na początku września i w tych sprawach prosimy o kontaktowanie się z Biurem KSON Jelenia Góra, Osiedle Robotnicze 47A, nr tel. 800 700 025.