Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem" w Zamościu i Ogólnopolska Federacja Organizacji na Rzecz Osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym zapraszają na konferencję pt. „KROK ZA KROKIEM DO UCZESTNICTWA”, która odbędzie się w Zamościu w dniach 11-12 GRUDNIA 2015 ROKU.

Prelegentami będą wybitni specjaliści z całego świata, m.in.: Peter Rosenbaum, Veronika Schiariti, Annette Majnemer i Beata Batorowicz z Kanady, Zofia Kułakowska z Belgii, Dorothy Fraser ze Szkocji, Huib Ten Napel z Holandii. Spotkanie będzie okazją do interdyscyplinarnej i międzynarodowej dyskusji o problemach dzieci z mózgowym porażeniem w odniesieniu do biopsychospołecznego modelu niepełnosprawności oraz Międzynarodowej Klasyfikacji Funkcjonowania, Niepełnosprawności i Zdrowia (ICF).

Konferencja przeznaczona jest dla lekarzy, terapeutów, nauczycieli i innych specjalistów oraz organizatorów interdyscyplinarnego wsparcia zajmujących się kompleksowo problematyką niepełnosprawności osób z mózgowym porażeniem dziecięcym.

W załączeniu przesyłamy Zaproszenie wraz ze wstępnym programem konferencji, Zasady rekrutacji i Kartę do zgłaszania uczestnictwa.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30.10.2015 ROKU.

Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych objęło to wydarzenie patronatem honorowym.