Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Poznasz osoby z podobnymi problemami. Razem zawsze łatwiej!

Stowarzyszenie Niedosłyszących LIRA funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2010 roku. Jego założycielami była 40 osobowa grupa jeleniogórzan i mieszkańców regionu. To bardzo dynamicznaorganizacja zajmująca się problemami osób niedosłyszących i niesłyszących, nowoczesnymi metodami leczenia, uświadamianiem ludzi jakie niebezpieczeństwa dla słuchu niesie współczesna cywilizacja oraz tym jak pokonywać ich bariery w komunikacji z innymi ludźmi.

Dnia 7.10.2014 roku w Książnicy Karkonoskiej odbyło się spotkanie pod tytułem „Szumy uszne dokąd po pomoc?” na, którym poruszono problem dolegliwość szumów usznych czyli hałasów pochodzących z wnętrza ucha oraz ich profilaktyce. Omawiali to specjaliści tacy jak Dr. Beata Skrzydlewska – Kaczmarek otolaryngolog, foniatra i Pan Łukasz Pietrzak przedstawiciel firmy SIEMENS z Poznania, który zaprezentował w ciekawy sposób informacje dotyczące rodzajów szumu i rozwiązań dostępnych w walce z tym problemem.

Dyżury członków zarządu Stowarzyszenia LIRA, które ma swoją siedzibę w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze przy ul.Osiedle Robotnicze 47A, odbywają się w każdy czwartek od godziny 12:40 do 14:30. Stowarzyszenie LIRA posiada również stronę internetową www.lira.org.pl, na której można dowiedzieć się więcej oraz być na bieżąco z wydarzeniami, którymi się zajmują. Informacje można również uzyskać pod bezpłatnym numerem tel. 800 700 025.

ZAPRASZAMY!