Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

pielgrzymka plakat

Szanowni Państwo!

Pragniemy zaprosić Państwa na X Pielgrzymkę i Piknik Integracyjny Osób z Niepełnosprawnością w dniu 31 sierpnia 2019 roku w Opactwie Cysterskim w Henrykowie. Jak w latach ubiegłych zapraszamy w ostatnią sobotę sierpnia, celem naszego spotkania będzie modlitwa oraz wspólne biesiadowanie. Mogą państwo się przyczynić, do dobrej atmosfery swoimi talentami oraz tym, czym każdego dnia zajmujecie się na zajęciach, warsztatach. Zaprezentujcie Państwo swoje możliwości!
Na Państwa będzie czekać grupa ponad 100 wolontariuszy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, którzy zaopiekują się każdą grupą i każdym pielgrzymem jako "Anioł Stróż".

W załączniku wszystkie przydatne informację które można wydrukować, udostępnić na swojej stronie, rozesłać innym organizacją, które o Nas i Naszym spotkaniu nie wiedzą.
Zgłoszenia można przesłać drogą:
1. POCZTOWĄ : PIELGRZYMKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej ul. Katedralna 4/10 50-328 Wrocław
2. POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ (uwaga zmiana adresu): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. FORMULARZ INTERNETOWY: Link do formularza oraz kod QR dostępny na plakacie. jak również na stronie www.archidiecezja.wroc.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 26 sierpnia 2019 r.
UWAGA! Po przesłaniu zgłoszenia, prosimy oczekiwać wiadomości zwrotnej z informacją potwierdzającą zapisanie na Spotkanie Integracyjne.
W imieniu organizatorów z darem modlitwy


Michał Brzezicki
dyrektor
Archidiecezjalna Pielgrzymka i Piknik Osób Niepełnosprawnych ich rodzin i przyjaciół do Henrykowa.