Podstawowe informacje dotyczące rejsu na Pogorii.

Pogoria pingwin 04Rejs jest organizowany dla młodzieży z SZO Nr1 im. St.Żeromskiego w Jeleniej Górze. Specjalnie o tym piszę, bo może to być dla kogoś ważne.

W tej chwili mamy, prócz oficerów i załogi stałej, 6 osób "starszych niż 25lat" - tak armator rozdziela - do 25 lat jest mniejsza opłata i taka załoga jest preferowana.

Jest trochę późno, dopiero teraz dobieram starszych, ale że dalej ich szukam, bo może będzie nas jeszcze o 2 osoby więcej - tyle teraz brakuje.

Karta zgłoszenia Pogoria

 

Załoga może być z całej Polski. Autokar jedzie "z Gdańska autostradą A1 do Torunia, następnie Gniezno, Rawicz i Jelenia Góra. Jest taka moliwość, by zabrać po drodze pasażerów, muszą to jednak być miejsca dogodne do zatrzymania autobusu i nie wymuszające nadkładania drogi" - to informacja od armatora, mogą oni też dojechać na miejsce zbiórki w Jeleniej Górze.

Termin.

Start - wyjazd autokarem 02.12.2016 - po południu spod szkoły SZO Nr1 im. St.Żeromskiego ul.Kochanowskiego w Jeleniej Górze. Godzinę podam później.

Trasa - Morze Śródziemne i Liguryjskie w okolicy Genui we Włoszech i porty, np. Nicea, Korsyka… Skąd wystartujemy zależy od tego, gdzie skończą poprzedni rejs.

Meta - powrót autokarem 11.12.2016 - ok. południa pod szkołę SZO Nr1 im. St.Żeromskiego ul.Kochanowskiego w Jeleniej Górze.

Koszt dla osób od 15 do 25 lat wynosi 1800zł, dla starszych niż 25 lat 2050 zł.

Płatne jak najszybciej na konto Rady Szkoły: http://zerom.4me.pl/rada-rodzicow/.

Opłata obejmuje wszystko, prócz kieszonkowego.

Pozdrawiam.
Sylwek Izydorczyk
tel. 608 512 015