Decyzją Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz dwunasty został utworzony Sztab 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży „ALL–TERNATYWA" w Jeleniej Górze.

W zeszłym roku nasz sztab zebrał ponad 42 tysiące złotych. Pomóż nam w tym roku pobić ten wynik i zostań wolontariuszem podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Mierzymy Wysoko!"

Aby zostać wolontariuszem:
1. Pobierz, wydrukuj i wypełnij ankietę, przynieś ją do nas. Przygotuj również zdjęcie do identyfikatora (zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x600 pixeli i musi być w formacie jpg) i wyślij je na nasz adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w tytule wpisując - Zdjęcie imię i nazwisko (przykład - Zdjęcie Klaudia Konon). Jeśli nie masz odpowiedniego zdjęcia nie martw się na zapas, zrobimy je w naszym sztabie :). Druki ankiet są do pobrania również w naszym sztabie.
2. Na podstawie Twojej ankiety wygenerujemy dla Ciebie zobowiązanie i wyślemy je na Twojego maila. Musisz je wydrukować, podpisać i dostarczyć do nas w przeciągu tygodnia!

Nasz Sztab zlokalizowany jest przy ulicy Osiedle Robotnicze 47A (budynek Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych), pokój numer 5.
Nasze dyżury odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15-17.
Zapisy trwają do 11.12.2015 r. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wszystkie informacje można znaleźć również na naszym facebookowym profilu: www.facebook.com/wospjg

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 668408086 (Michał Piasecki, Szef Sztabu), lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku osób niepełnoletnich, zarówno ankietę jak i zobowiązanie podpisuje prawny opiekun wolontariusza.

link do ankiety: http://bit.ly/AnkietaWolontariuszaWOSP2016
link do regulaminu wolontariusza: http://bit.ly/RegulaminWolontariuszaWOSP2016

Pozdrawiam

Michał Piasecki
Szef Sztabu
tel. 668 408 086