Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Decyzją Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz dwunasty został utworzony Sztab 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży „ALL–TERNATYWA" w Jeleniej Górze.

W zeszłym roku nasz sztab zebrał ponad 42 tysiące złotych. Pomóż nam w tym roku pobić ten wynik i zostań wolontariuszem podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Mierzymy Wysoko!"

Aby zostać wolontariuszem:
1. Pobierz, wydrukuj i wypełnij ankietę, przynieś ją do nas. Przygotuj również zdjęcie do identyfikatora (zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x600 pixeli i musi być w formacie jpg) i wyślij je na nasz adres e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w tytule wpisując - Zdjęcie imię i nazwisko (przykład - Zdjęcie Klaudia Konon). Jeśli nie masz odpowiedniego zdjęcia nie martw się na zapas, zrobimy je w naszym sztabie :). Druki ankiet są do pobrania również w naszym sztabie.
2. Na podstawie Twojej ankiety wygenerujemy dla Ciebie zobowiązanie i wyślemy je na Twojego maila. Musisz je wydrukować, podpisać i dostarczyć do nas w przeciągu tygodnia!

Nasz Sztab zlokalizowany jest przy ulicy Osiedle Robotnicze 47A (budynek Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych), pokój numer 5.
Nasze dyżury odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 15-17.
Zapisy trwają do 11.12.2015 r. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wszystkie informacje można znaleźć również na naszym facebookowym profilu: www.facebook.com/wospjg

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 668408086 (Michał Piasecki, Szef Sztabu), lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku osób niepełnoletnich, zarówno ankietę jak i zobowiązanie podpisuje prawny opiekun wolontariusza.

link do ankiety: http://bit.ly/AnkietaWolontariuszaWOSP2016
link do regulaminu wolontariusza: http://bit.ly/RegulaminWolontariuszaWOSP2016

Pozdrawiam

Michał Piasecki
Szef Sztabu
tel. 668 408 086