Ważny komunikat...

 

Szanowni Państwo,

zawiadamiamy, że od poniedziałku 19 października  ograniczyliśmy – w związku z aktualną sytuacja epidemiologiczną  - stacjonarną działalność KSON, w tym także działalność Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami. Nasi doradcy i trenerzy (prawnicy, psychologowie,  doradcy ds. socjalnych oraz Społeczny Rzecznik Osób Niepełnosprawnych i Pacjentów Ziemi Jeleniogórskiej) będą  jednak dostępni telefonicznie (ew. mailowo), zgodnie z harmonogramem dyżurów.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z porady, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 795 650 990 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00, a dyżurujący konsultant umówi Państwa na spotkanie (rozmowę telefoniczną) z wybranym specjalistą, w możliwie najszybszym terminie. Oczywiście jesteśmy dla Was cały czas dostępni mailowo – w razie potrzeby piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy się także kontaktować się w pilnych sprawach z radiem KSON www.radiokson.pl telefon 690 680 050. 

Prosimy słuchać radio www.radiokson.pl jak i śledzić naszą stronę www.kson.pl oraz fb KSON, gdzie przekazywać będziemy Państwu informacje nie tylko dotyczące zadań statutowych Sejmiku, ale również komunikaty związane z  sytuacją, z jaką przychodzi nam się mierzyć. Pamiętajmy jednak o tym, żeby unikać zbędnych kontaktów i bez ważnej potrzeby nie opuszczać domu.

Wolontariusze i Zarząd KSON