1aW czwartek, 24.11.2016r w KLUBIE SENIORA i WOLONTARIUSZA KSON odbyło się spotkanie muzyczno-teatralne z Jeleniogórską aktorką Teatru „ Maska” Panią Honoratą Magdeczko-Kapote, która zaprezentowała poezję, humor i piosenki Edith Piaf i Bułata Okudżawy.

Podziwialiśmy niezwykły kunszt sceniczny tworzenia przez Panią Honoratę różnych strojów i postaci z jednego szala.

Piękno w czystej postaci, poruszające wzruszyło każdego z nas do łez mówi Pani Elżbieta Bukat. Pan Jerzy Rynkiewicz zafascynował nas swoim scenicznym tenorem wykonując 1bfragmenty znanych polskich i włoskich arii operetkowych. Wspólnie z Panią Honoratą przy akompaniamencie Pana Jerzego śpiewaliśmy znane polskie piosenki.

Koncertem tym rozpoczęliśmy artystyczną część działalności KLUBU SENIORA I WOLONTARIUSZA, który funkcjonuje we wtorki i piątki w godzinach od 12.oo do 16.oo w świetlicy KSON przy ul. Osiedle Robotnicze 47A.

1cPrzed nami wyjazd na „JARMARK BOŻONARODZENIOWY” do Goerlitz pod nazwą „Poznajemy tradycje naszych sąsiadów”. Kolejną atrakcją grudniową jest udział w spektaklu „TEMPUS FANTASY” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu”.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych SENIORÓW- mieszkańców miasta i regionu - do włączenia się w bogatą działalność programową Klubu Seniora i Wolontariusza w Jeleniej Górze.