PielgrzymkaON17 plakatx600Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, że VIII PIELGRZYMKA I PIKNIK INTEGRACYJNY OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ odbędzie się 26 SIERPNIA 2017 roku w Opactwie Cysterskim w HENRYKOWIE.

 

Jak w latach ubiegłych zapraszamy w ostatnią sobotę sierpnia, celem naszego spotkania będzie MODLITWA oraz wspólne BIESIADOWANIE. Mogą państwo się przyczynić, do dobrej atmosfery swoimi talentami oraz tym, czym każdego dnia zajmujecie się na zajęciach, warsztatach. Zaprezentujcie swoje możliwości!

Na Państwa będzie czekać grupa ponad 100 WOLONTARIUSZY Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, którzy zaopiekują się każdą grupą i każdym pielgrzymem jako "_ANIOŁ STRÓŻ_".

Przesyłamy w załączniku wszystkie przydatne informację które można wydrukować, udostępnić na swojej stronie, rozesłać innym organizacją, które o Nas i Naszym spotkaniu nie wiedzą.
Zgłoszenia można przesłać drogą
1. POCZTOWĄ : PIELGRZYMKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ UL. KATEDRALNA 4/10 50-328 WROCŁAW
2. POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. poprzez FORMULARZ INTERNETOWY: https://1drv.ms/xs/s!AqHtZqOQtaWgaO3WZDQwvxKJIOA
UWAGA! Po przesłaniu zgłoszenia, prosimy oczekiwać wiadomości zwrotnej z informacją potwierdzającą zapisanie na Spotkanie Integracyjne.
W imieniu organizatorów z darem modlitwy
Michał Brzezicki
Dyrektor Pielgrzymki
tel. 604 323 462