fart 2018Serdecznie zapraszamy do udziału w VII FESTIWALU TWÓRCZOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Tematem, który podejmujemy w tym roku są słowa św. Jana Pawła II „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!".

Niech te słowa naszego wielkiego rodaka i 100 rocznica odzyskania przez Polskę nieodległości będą zachętą i inspiracją w pracy artystycznej do pokazania postaw i zachowań patriotycznych. Czekamy na prace w 7 kategoriach (muzyka, taniec, teatr, rękodzieło, plastyka, fotografia i twórczość literacka).

Prace można składać do 9 LISTOPADA BR. Koncert Galowy i wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada br. w Sanktuarium MB Królowej Męczenników w Bydgoszczy.

Mamy nadzieję, że Festiwal i wspólna praca artystyczna będzie dla Was i dla nas prawdziwą radością. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączniku. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą.

Osoba do kontaktu w temacie Festiwalu:
Kamila Muszyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel. 52 32 34 826, 52 32 34 824.