półkolonieWażna informacja dla rodziców dzieci i młodzieży, w wieku od 6 do 20 lat, z Jeleniej Góry, z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny-Wychowawczy ARCHITEKTON organizuje półkolonie, w swojej siedzibie, przy ul. Wincentego Pola 25.

Planowane są 3 turnusy dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży: Pierwszy rozpoczyna sie w najbliższy poniedziałek tj. 16 lipca i będzie trwał do 27 lipca.

Drugi planowany jest od 30 lipca do 10 sierpnia. Trzeci od 13 sierpnia do 24 sierpnia. Zajęcia będdą się odbywały od poniedziałku do piatku, w godzinach między 8.00 a 16.00.

W programie między innymi: rozgrywki sportowe i zręcznościowe, warsztaty twórcze z wykorzystanie różnych materiałów i technik plastycznych, gry i zabawy terapeutyczne, wycieczki i spacery po okolicy (oczywiście jeśli dopisze pogoda), a także posiłek dla uczestników.

Więcej informacji pod numerami telefonów: 602 497 946 i 795 012 221,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
facebook: orew architekton.
Półkolonie są współfinansowane przez Urząd Miasta Jeleniej Góry.