Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Nie mogliśmy się z tym zgodzić, taka „turystyka” miałaby trwać 4 lata!!!

Podjęliśmy działania odwracające ten pozostający w sprzeczności z oczekiwaniami ludzi sposób gospodarowania środkami publicznymi. W tej sprawie spotkaliśmy się w KSON w obecności Senatora K. Mroza z zastępcą Dyrektora NFZ we Wrocławiu dr Zbigniewem Hałatem i szefową jeleniogórskiego oddziału NFZ Dorotą Gniewosz. Miło jest nam poinformować, że przyrzeczenia dr Hałata spełniły się i kontrakty na stomatologię pozostaną w Jeleniej Górze i co ważne w ilości o 100% większej niż było to w bieżącym roku.

Nie ma jeszcze jasności odnośnie rehabilitacji dziennej, ale z optymizmem można patrzeć i w tym zakresie na rok przyszły. Okazuje się, że można.

W tych działaniach popierali nas radni Józef Rypiński, Wojciech Chadży, Piotr Paczóski, Leszek Wrotniewski, Miłosz Kamiński, Józef Sarzyński, Zbigniew Ładziński, a spośród parlamentarzystów jako jedyny Senator Krzysztof Mróz.

W imieniu środowiska seniorów i osób niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy, a wszystkim, którzy się do tego przyczynili składamy życzenia Świąteczne i Noworoczne.

Z poważaniem Stanisław Schubert