Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Poniedziałek to dzień premiery w ramach proobywatelskich  audycji Radia KSON. O 17.00 zapraszamy na dwa materiały poświęcone wydarzeniom na Dolnym Śląsku. Premiera na www.radiokson.pl.

 

Lokal przyjazny niewidomym to akcja której inicjatorem jest Tomasz Żylewicz - wiceprezes jeleniogórskiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych. Jej celem jest dostosowanie miejsc takich jak np. restauracje oraz inne punkty usługowe, do potrzeb osób niewidomych i niedowidzących, a także przeszkolenie personelu, który obsługuje klientów. Akcja zapoczątkowana została z końcem ubiegłego roku, ale dzisiaj chcemy przypomnieć tą inicjatywę w audycji Igora Kociubińskiego.

W kolejnej audycji "W pogoni za prawdą - XX wiek na Dolnym Śląsku, Maciej Regewicz opowie o prawdziwych Wilkołakach, działających na terenie Dolnego Śląska od roku 1945.

Projekt "Przez media do stabilności, bezpieczeństwa i integracji we wszystkich aspektach życia" realizowany jest przez Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich.