Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

logotwk1POLSKIE TOWARZYSTWO WALKI Z KALECTWEM
ODDZIAŁ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM
ul. Kosynierów Gdyńskich 81, 66-400 Gorzów Wielkopolski
nr tel. do punktu 95 732-08-18, 
mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram dyżurów doradcy konsultanta (konsultacje, porady i zapisy do pozostałych doradców):

Z uwagi na zagrożenia związane z rozprzestrzeniającym się koronawirusem ZAWIESZAMY aż do odwołania wszystkie porady osobiste z doradcami CIWON (psychologiem, prawnikiem, doradcą-konsultantem).

Porady w ramach projektu CIWON są udzielane wyłącznie telefonicznie albo mailowo.

Dyżur telefoniczny w dni robocze, w godz. 10:00-18:00, pełni doradca-konsultant pod nr tel. 792 475 692.

W celu umówienia się na poradę telefoniczną do psychologa lub prawnika prosimy zadzwonić na podany wyżej numer albo napisać wiadomość na adres gorzowskiego punktu CIWON: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres TWK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z porad naszych doradców.

Punkt Informacji w Gorzowie Wielkopolskim
Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem
Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Kosynierów Gdyńskich 81
66-400 Gorzów Wielkopolski

adresy e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

numery telefonów:
95 732 08 18
792 475 692