Już jutro o 17.00 na stronie www.radiokson.pl

? Jelenia Góra jest pierwszym miastem na Dolnym Śląsku w którym stanęły gigantyczne smogowe płuca. Instalacja będzie monitorować jakość powietrza w stolicy Karkonoszy i informować o realnym poziomie zanieczyszczeń.

O wspólnej inicjatywie Samorządu Województwa, Miasta Jelenia Góra oraz Dolnośląskiego Alarmu Smogowego w rozmowie z Jackiem Rogulskim mówi Krzysztof Smolnicki.
 
? W dzisiejszej audycji z cyklu ROZMOWY O REGIONIE ponownie poruszymy temat pamiątki regionalnej. Tym razem porozmawiamy o propozycji alternatywy dla ciupag chińskiej produkcji.
 
Dzisiejszym gościem audycji będzie artysta ludowy - rzeźbiarz - Pan Roman Duda, który opowie nam o swojej twórczości, a także przedstawi swoją opinię, jako twórca rękodzieła, na temat obecnej sytuacji na rynku pamiątkarskim w naszym regionie.
 
Zapraszamy artystów, rękodzielników, a także i Państwa naszych drogich słuchaczy i mieszkańców z całego regionu, do współpracy w tworzeniu pamiątek związanych z historią regionu, jak i czegoś całkiem nowego, co byłoby tylko nasze = regionalne.
Kontakt do współpracy pod numerem telefonu:
 
75 75 242 54, 660 984 499, a także drogą e-mail na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszam ?
Małgorzata Mazurek ?