Szanowni Państwo,

MORAWIECKI KORNELW imieniu Posła Kornela Morawieckiego, zwracamy się do Państwa, aby poznać Państwa opinie w poniższej sprawie.

W związku z licznymi informacjami, apelami czy prośbami o pomoc ze strony osób, które na codzień zmagają się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami utrudniającymi im normalne funkcjonowanie w społeczeństwie z uwagi na fakt niedogodności tj. nieprzystosowane środki komunikacji miejskiej, budynki użytku publicznego czy zbyt małe dofinansowania – postanowiliśmy pomóc.

Zwracamy się więc z prośbą o opisanie problemów z jakimi spotykacie się Państwo na co dzień. Jakie trudności Państwa zdaniem mają największy wpływ na Państwa funkcjonowanie oraz co wymaga gruntownych zmian.

Prosimy także o rozpowszechnienie tej wiadomości wsród osób, które mogły by nam pomóc zebrać jak najwięcej opinii w danej sprawie lub podanie w odpowiedzi adres e-mail osoby/osób, które Państwa zdaniem chciałyby się z nami podzielić swoimi problemami.

Prosimy o przesłanie opinii na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript._ W tytule wpisując: „Pomagamy i zmieniamy”

PAŃSTWA ZDANIE SIĘ DLA NAS LICZY!

Jeżeli potrzebują Państwo jakichkolwiek dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu mailowego.

W wyrazami szacunku

_Biuro Poselskie Kornela Morawieckiego_