Od 3 roku życia tj. od 63 lat jestem osobą niepełnosprawną , oczekuję na endoprotezę obu kolan i inne operacje dlatego ośmielam się prosić Państwa o pomoc dla mnie i mojego psa.

PIESEK PO OPERACJI POTRZEBUJE PRZYCZEPKI ROWEROWEJ NA DOJAZD DO PRZYCHODNI 5 KM

Bunia 7 letnia suczka po usunięciu nowotworu - mięśniaka gładkokomórkowego (łac. leiomyoma), nie może dojść do Przychodni Weterynaryjnej na kontrolę , usunięcie szwów i leczenie /5km w obydwie strony/ , nie ma jeszcze tyle sił , wylizuje rany operacyjne , siada na nich i próbuje rozdrapywać.
Uprzejmie proszę o pomoc w nabyciu używanej przyczepki rowerowej w celu przewożenia pieska, np. poprzez ogłoszenia wśród znajomych , informację do kogo i w jaki sposób zwrócić się o pomoc itp..

Ogłosiłem swoją prośbę wśród znajomych, sąsiadów i organizacji pomocowych dla zwierząt – nikt nie ma takiej przyczepki.

Wielokrotnie porzucona przez swoich biednych opiekunów Bunia - 7 letnia suczka/ w typie owczarka niemieckiego / - choruje na raka - mięśniaka gładkokomórkowego (łac. leiomyoma), to łagodny nowotwór mięśni gładkich, który zazwyczaj nie prowadzi do rozwoju mięsaka
( nowotworu złośliwego ). Jest to /wg Internetu/ guz łagodny pochodzenia mezenchymalnego wywodzący się z tkanki mięśniowej, zwany też włókniakiem macicy, który w postaci czerwonego guza o średnicy ponad 10 cm wydostał się z pochwy Buni.
Od 3 roku życia tj. od 63 lat jestem osobą niepełnosprawną , oczekuję na endoprotezę obu kolan i inne operacje.

Za udzieloną Buni pomoc serdecznie dziękuję.
Z poważaniem Andrzej Trapsza
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 510 182 680

po zabiegu z kroplówką