Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„Piruetta” to opowieść nie tylko o spełnianiu marzeń. Piruetta okladkaaaTo znakomicie skonstruowana historia o przeszłości, wspaniałej babci, roli dziadków w życiu dzieci, ale przede wszystkim o tym, jak wiele trzeba mieć w sobie samozaparcia, by marzenie wreszcie stało się rzeczywistością. Pomoc i dobroduszność obcych swoją drogą, ale do tego potrzeba jeszcze naszej chęci i motywacji.

Nie ma nic przyjemniejszego, niż wieczory przy kołowrotku i opowieści babci o dzieciństwie. Wspomnienia okraszane mądrością, jej przeżyciami, odczuciami, które nadają tym chwilom wyjątkowego klimatu i uczucia, że w chwili, gdy babcia musi wyjechać jest źle. Dlaczego? Bo babcia jest niezastąpiona! – można przeczytać taką rekomendację na blogu Nietypowe recenzje: http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016/09/8222Piruetta8221-Wanda-Milewska-Patronat-medialny.html

Piruetta okladkaaaaKsiążka dostępna jest w księgarni wydawnictwa „Białe Pióro” oraz w księgarniach internetowych.

Wanda Milewska autorka książki, dziennikarka Niepełnosprawni Tu i Teraz  

 Wanda Milewska jest autorką książek: „Życie w kancelarii”, „Prześladowałam Lecha Wałęsę i nie żałuję”, „Nadzwyczajne zwyczajności” oraz tomiku wierszy „Coś mi w duszy gra”.