Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rozdział I

Rozliczanie dojazdu uczestników szkolenia publicznymi środkami transportu:

  • 1. Zwrot kosztów przejazdów następuje na podstawie faktycznie poniesionych wydatków na przejazd od miejsca zamieszkania do miejsca warsztatów (Jelenia Góra, os. Robotnicze 47a) i z powrotem, łącznie za wszystkie przejazdy za osobę. Wymagane dokumenty w przypadku przejazdu publicznymi środkami transportu (łącznie):
  • a) Wniosek - oświadczenie osoby ubiegającej się o zwrot kosztów przejazdu publicznymi środkami transportu (załącznik nr 1)
  • b) Oryginalne jednorazowe bilety PKS, PKP lub innego przewoźnika, zawierające cenę, trasę przejazdu, (bilety powinny być naklejone na kartkę w sposób trwały).

Wysokość refundacji ustala się mnożąc koszt przejazdu Uczestnika szkolenia (na trasie: miejsce zamieszkania – KSON – miejsce zamieszkania) przez liczbę dni obecności na szkoleniu (zgodnie z listą obecności)

Rozdział II

Osoba odpowiedzialna za rozliczenia z ramienia Organizatora - Za rozliczenia kosztów dojazdów z ramienia Organizatora odpowiedzialna jest: Monika Żak – koordynator projektu, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 800700025.