Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„Sześciodniowe warsztaty w Mirakowie były doskonałym sposobem wymiany doświadczeń w opiece n ad osobami niepełnosprawnymi. Zajęcia psychologiczne nauczyły mnie radzenia sobie z trudnymi tematami takimi jak komunikacja czy seksuologia.”

„Cisza, zieleń i wolny czas pozwoliły na wyciszenie, empatię, swobodną wymianę myśli na tematy życiowe i dotyczące opieki nad osobą niepełnosprawną. Konsultacje psychologiczne były niezwykle pożyteczne i bardzo dobrze prowadzone. Szkolenie spełniło moje oczekiwania i marzenie o wypoczynku, koncentracji oraz zdobyciu spokoju wewnętrznego. Miło było poznać wszystkich uczestników szkolenia.”

„Warsztaty były bardzo dobrym pomysłem. Dzięki pięknemu miejscu, a przede wszystkim grupie ludzi, z którymi się spotkałem , wypoczęłam i bardzo dużo się dowiedziałam. Wykładowca dostosował tematykę zajęć do naszych potrzeb. Był komunikatywny i otwarty. Dobrym pomysłem były rozmowy indywidualne . Poznałam mądrych i ciekawych ludzi, z którymi będę utrzymywała kontakt. W konsekwencji zyska mój syn, ponieważ jestem przekonana, że jeszcze wiele ciekawych rzeczy wyniknie z tychże kontaktów.”

„Pani psycholog sprawdziła się w prowadzeniu indywidualnych zajęć. Bardzo pomocna, idealnie pomogła w przypadku moich problemów. Osobiście bardzo odpoczęłam.”

„Istotnym celem wyjazdu było zdobycie większej wiedzy o skutecznej opiece nad niepełnosprawną córką. Bardzo ważnym elementem szkolenia była możliwość dwugodzinnej rozmowy z psychologiem. Sądzę, że był to dla mnie jeden z najważniejszych etapów rozumienia siebie i tego co aktualnie dzieje się w moim życiu. Plusem warsztatów było również położenia ośrodka, dobra kuchnia oraz spotkanie przemiłych ludzi, od których uzyskałem również wiele istotnych informacji. Dziękuje za możliwość skorzystania ze szkolenia. Będę intensywnie angażował się w udział w warsztatach stacjonarnych, chcąc pogłębić zdobytą wiedzę.”

„Warsztaty „Otworzyć Nowe Drogi” odbywające się w dn. 22 VI – 27 VI 2013r w Śnieżnicy na przełęczy Gruszowiec prowadzone przez Panią Dagmarę były bardzo interesujące. Pozwoliły mi przyjrzeć się niepełnosprawności w całkiem nowy sposób. Otworzyły mi oczy na problemy innych i pomogły mi w rozwiązywaniu spraw. Zrozumiałam, że problemy najpierw trzeba zrozumieć, a później pomóc sobie.”