PIOTR PAWŁOWSKIŚwiat niepełnosprawnych nie będzie już taki sam. Bez Piotra nic już nie będzie takie samo. Społeczność niepełnosprawnych straciła wielkiego lidera, mentora, reprezentanta, obrońcę, kreatora – słowem kogoś niezwykle ważnego.

Był jednym z najwybitniejszych przedstawicieli swojego środowiska. Mimo ciężkiej niepełnosprawności wymyślał i realizował projekty i przedsięwzięcia, których wielu, w znacznie lepszej kondycji fizycznej nie zdołałoby się podjąć. 

Tysiące go podziwiały, wielu mu zazdrościło. Wszyscy liczyli się z jego zdaniem, opinią i przemyśleniami. Nie sposób wymienić w krótkim pożegnaniu wszystkich jego znakomitych inicjatyw służących zarówno środowisku osób z niepełnosprawnością jak i tym którzy niepełnosprawnych nie rozumieli dopóki Piotr nie stanął na ich drodze.

Lider, redaktor prasowy i telewizyjny. Był epicką twarzą społeczności niepełnosprawnych. Gdy ktoś myślał niepełnosprawny przed oczami miał najczęściej Piotra Pawłowskiego. Dorobkiem swojego życia mógłby obdzielić kilkanaście osób i każda z nich uznana byłaby za człowieka sukcesu. Żegnaj Piotrze. Byłeś Wielki i taki pozostaniesz w naszej pamięci.

Redakcja WatchDogPforn wothdogPFRON logo1x400

Do wyrazów współczucia najbliższym i współpracownikom Ś.P. Piotra Pawłowskiego dołączają koleżanki i koledzy z Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.