Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zadbaj o swoje zdrowie i dowiedz się w jaki sposób możesz uniknąć powikłań cukrzycy lub je zminimalizować. Już jutro, w środę (28 lutego) o godz. 15-stej zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z uznaną terapeutką, Beatą Miłkowską, podczas którego będą mogli Państwo dowiedzieć się w jaki sposób minimalizować (a nawet eliminować) skutki uboczne cukrzycy.

Beata Miłkowska terapeutka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wyprowadzaniu z przewlekłych chorób. Jest pierwszą w Polsce osobą uprawnioną przez pana Petera Winklera (austriackiego terapeutę, który jest jednym z pięciu na świecie, a trzech w Europie, terapeutów andullacyjnych) do prowadzenia szkoleń dla terapeutów i lekarzy w zakresie technik doprowadzania organizmu i psychiki do stanu zdrowia, w tym do posługiwania się urządzeniem Clue Medical.

Prowadzi szereg wykładów na temat zdrowego trybu życia, przyczyn chorób cywilizacyjnych, wpływu pożywienia na organizm, jak sobie radzić z problemami, które niesie ze sobą rozwój cywilizacji i zatoksycznienie wszystkiego co nas otacza. W swoich terapiach kieruje się zasadami szkoły BnR, zajmującej się człowiekiem holistycznie w oparciu o bardzo szeroką wiedzę z zakresu medycyny naturalnej w tym chińskiej, komórkowej i informacyjnej. W pracy posługuje się medycznym sprzętem diagnostycznym w tym Imedis – aparat Voll’a oraz Clue Medical – urządzeniem stworzonym do badania astronautów w locie na Marsa.