remont 6x600Koleżanki i koledzy, witam w kolejnym dniu wirusowej wojny.

Z częścią z Was jestem we kontakcie telefonicznym i wiem, że monitorujecie potrzeby swoich członków i podopiecznych. My też. Chociaż w Sejmiku jest Armagedon, zobaczcie zdjęcia. W każdym dniu jest ktoś z nas obecny. Idzie o odbieranie poczty i gospodarski nadzór nad pracami. Tu szczególne podziękowania dla Agnieszki Nowak, Stanisława Marka i Eli Schubert.

Nad kończącymi się projektami pracują indywidualnie też w budynku Sejmiku pani Jasia Frys i Monika Żak. Wróciliśmy do projektów i są one realizowane. Szczególnie informujemy o funkcjonujących od 23 marca doradcach (prawnicy, psycholog, doradca ds. socjalnych, Społeczny Rzecznik ON). Odbieramy bardzo dużo telefonów z zapotrzebowaniem na porady prawne i psychologiczne (miara czasu!).

Wszystkie dotychczasowe telefony Sejmiku są czynne i spięte w jeden numer 795 650 990. Aktualna jest również skrzynka mailowa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Słuchajcie też naszego radia www.radiokson.pl gdzie nadajemy przez 24 h/d audycje i komunikaty nie tylko o wirusie.
Pozdrawiam Was serdecznie
Jakby coś trzeba to jesteśmy pod parą
Stanisław Schubert