bridge clubOrganizator:
Stowarzyszenie "Cross" Warszawa Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „Hetman” Lublin.

Termin i miejsce:
Od kolacji 21.10. do śniadania 24.10.2016r.w Hotelu „Imperium” w Firleju k/Lublina Dojazd z Lublina: Z Dworca Głównego PKP Lublin autobusem miejskim MPK nr. 1 do Dworca Głównego PKS ( Aleja Tysiąclecia ) a następnie autobusem PKS lub busem do Firleja. Wysiadać na przystanku Firlej 1 – przy ośrodkach i przejść do przodu ok. 200m. Po lewej stronie.. (czas przejazdu – ok. 40 min.).

Uczestnictwo:brydz
W turnieju mogą brać udział członkowie klubów Stowarzyszeniu CROSS, posiadających znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności z dysfunkcji wzroku, zgłoszonych przez Kluby. Wszyscy wpłacają wpisowe do turnieju po 30 zł plus 30 zł inne koszty Stowarzyszenia Dodatkowe osoby płatne po 150 zł. Wszystkie opłaty należy dokonać gotówką u koordynatora. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe puchary, dyplomy oraz upominki.

System rozgrywek:
Dwie sesje na maxy, dwie sesje na impy W trakcie turnieju obowiązują przepisy PZBS.

Zgłoszenia:
Do 14.10.2016.r. telefonicznie 663-76-42-09 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
W zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię , pesel, grupę inwalidzką. Należy przywieźć ksero orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Odprawa techniczna:
O godzinie 19 po kolacji w dniu 21.10.2016r.

Zadanie jest dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej oraz przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach realizacji projektu: "Wspólny start 2016 (...)”.

Ze sportowym pozdrowieniem koordynator Michał Czarski