Ogólnopolski Turniej Osób Niewidomych i Słabowidzących
w Strzelectwie Laserowym o „Puchar Podkarpacia”
Przemyśl 16.11 – 18.11.2016 r.

Przemyski Klub Sportowy PodkarpacieO R G A N I Z A T O R
Przemyski Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”. Turniej dofinansowany ze środków PFRON w ramach zadania „Sport szansą na rozwój 4”.

CEL TURNIEJU
Wyłonienie zdobywcy Pucharu Podkarpacia na rok 2016 w kategorii kobiet i mężczyzn w strzelectwie laserowym, popularyzacja strzelectwa jako doskonałej formy rehabilitacji społecznej osób niewidomych i słabowidzących, możliwości sprawdzenia swoich umiejętności sportowych na tle innych zawodników.

MIEJSCE I TERMIN
Turniej odbędzie się w dniach od 16.11 do 18.11.2016 r. w Przemyślu. Zakwaterowanie uczestników Hotel Albatros ul. Ofiar Katynia 26 - www.albatros.przemysl.pl Przyjazd uczestników dnia 16.11.2016 r. w godzinach popołudniowych. Zawody zaczynają się kolacją o godz. 18:00 a kończą się obiadem w dniu 18.11.2016r. Odprawa techniczna w dniu 16.11.2016 r. o godzinie 18.30 w Przemyślu - Hotel Albatros.

UCZESTNICY
Uczestnikami turnieju są osoby posiadające stopień niepełnosprawności znaczny lub umiarkowany z powodu dysfunkcji wzroku, zgłoszone przez swoje kluby.

ZASADY ROZGRYWEK
Turniej rozegrany zostanie w pistolecie, karabinie i dwuboju osobno dla kobiet i mężczyzn. Puchar Podkarpacia zdobędzie zawodniczka i zawodnik z najlepszym wynikiem uzyskanym w dwuboju. Turniej zostanie rozegrany zgodnie z regulaminem rozgrywania turniejów strzelectwa laserowego.PFRON logo 1

Zgłoszenia uczestników turnieju przyjmuje Piotr Sęk: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 31.10.2016 r.
Lista osób zakwalifikowanych opublikowana będzie na stronie Przemyskiego Klubu „Podkarpacie” – www.podkarpacie-przemysl.org.pl – w dniu 04.11.2016 Dodatkowych informacji udziela kierownik projektu: Piotr Sęk tel. 605 577 791 lub Stanisław Sęk tel. 605 442 715.

WSZYSCY ZAKWALIFIKOWANI UCZESTNICY NA TURNIEJ PRZYWOŻĄ KSERO ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Z TYTUŁU NARZĄDU WZROKU. ZASADY FINANSOWANIA
Koszty uczestnictwa w Turnieju ponosi organizator oraz zgłaszające Kluby. Zawodnicy nieodpłatni ponoszą tylko koszt wpisowego w kwocie 20,00 zł od osoby. Kluby nieodpłatnie mogą zgłosić trzech zawodników. Pozostali zawodnicy ponoszą pełny koszt uczestnictwa w kwocie 190,00 zł od osoby. W przypadku nie wykorzystania przez kluby przyznanych limitów Kierownik projektu może przyznać klubom, które zgłosiły pełnopłatnych zawodników dodatkowe nieodpłatne miejsca.

INFORMACJE DODATKOWE
Sędziowie Główni Turnieju – Zbigniew Sebzda i Jerzy Andrejko. Zawodnicy biorący udział w turnieju startują w strojach i obuwiu sportowym. Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary, dyplomy i upominki rzeczowe.
Za ewentualne zmiany i poprawki do niniejszego regulaminu odpowiedzialny jest Kierownik projektu.

Kierownik projektu
Piotr Sęk