kas„Komputerowe randez vou” to projekt Karkonoskiej Akademii Aktywnych Seniorów, współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu jest kształtowanie umiejętności posługiwania się nowymi technologiami (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), a także prawidłowego wykorzystywania ich w rożnych dziedzinach życia przez osoby, które ukończyły 60 lat. W trakcie realizacji projektu zostaną przeprowadzone warsztaty psychologiczne (motywująco-integrujące) oraz warsztaty kształtowania umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Karkonoską Akademią Aktywnych Seniorów: tel. 609 223 503
Osoba do kontaktu: Irena Szydłowska w godzinach 09:00-14:00 lub w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych Tel. 75 75 242 54
Osoba do kontaktu: Anna Daskalakis w godzinach 10:00 – 16:00

Obie organizacje mieszczą się przy ul. Os. Robotnicze 47a, w Jeleniej Górze.

Rekrutacja na warsztaty rozpoczyna się 11 lipca, a czas na składanie dokumentów będzie do 22 lipca.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Na stronach internetowych Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych (www.kson.pl) oraz w sekretariacie KSON można znaleźć formularze rekrutacyjne wraz z harmonogramem zajęć, regulaminem oraz inną niezbędną dokumentacją.