Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wypadasz słabo podczas rozmów kwalifikacyjnych? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć wiedzę, by w końcu znaleźć upragnioną posadę? Nie wiesz od czego zacząć? Fundacja Szansa dla Niewidomych zaprasza osoby Niewidome i Słabowidzące, które chcą pracować i nie boją się podjąć wyzwań. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
      Fundacja Szansa dla Niewidomych organizuje otwarte, bezpłatne szkolenia na terenie całego kraju. Dla wygody uczestników zajęcia odbywają się w niedużych grupach oraz indywidualnie. W programie szkolenia m.in. z podstaw obsługi komputera, warsztaty umiejętności miękkich tj. praca w grupie, zarządzanie czasem czy odporność na stres i szkolenia specjalistyczne.

W zależności od potrzeb kursantów - do wyboru:
- Administrator stron internetowych,
- Profesjonalny pracownik NGO,
- Specjalista ds. marketingu,
- Dziennikarz – dziennikarstwo prasowe, internetowe i radiowe.

      Fundacja prowadzi również szkolenia uzupełniające, m.in. indywidualna konsultacja z doradcą zawodowym w celu opracowania IPD, indywidualna konsultacja ze specjalistą ds. wizerunku, indywidualny trening motywacji, indywidualne warsztaty z podstaw obsługi komputera, grupowe warsztaty umiejętności miękkich, grupowe warsztaty z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej. Możliwość skorzystania ze wsparcia specjalistów będzie obowiązywała przez cały okres trwania projektu.

Uczestnik szkolenia otrzyma niezbędne materiały.
Co jest potrzebne do wzięcia udziału w szkoleniu?

      Oświadczenie o niepełnosprawności i zdecydowanie w dążeniu do osiągnięcia celu, czyli uzyskania wymarzonej pracy, wypełnienie ankiety dotyczącą swojej sytuacji na rynku pracy, wykształcenia, kompetencji oraz oczekiwań co do udziału w projekcie (wybór jednej z 4 dostępnych form szkolenia specjalistycznego). Ankieta rekrutacyjna dostępna będzie w biurach projektu oraz na stronie www Fundacji – www.szansadlaniewidomych.org

Podejmij wyzwanie już dziś! Liczba miejsc ograniczona! Projekt współfinansowany ze środków PFRON.
Kontakt:
Koordynator:
Dariusz Linde
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. + 48 662 138 400

Źródło: http://szansadlaniewidomych.org/