Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„Moje miejsce na regionalnym rynku pracy. Program aktywizacji społeczno-zawodowej młodych niepełnosprawnych bezrobotnych z województwa śląskiego” jest bezpłatnym projektem szkoleniowym, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,a jego realizacją zajmuje się firma EMAT.


Projekt zakłada pomoc w zdobyciu doświadczenia zawodowego i kwalifikacji dostosowanych do potrzeb regionalnego rynku pracy oraz daje szansę na uzyskanie i utrzymanie zatrudnienia. W ramach projektu uczestnicy objęci zostaną wsparciem psychologicznym i zawodowym (cykl warsztatów i indywidualnych spotkań z zakresu umiejętności poruszania się po rynku pracy, znajomości swoich praw, ale także pozwalających przełamać negatywne myślenie, tak częste, gdy poszukiwanie pracy kończy się niepowodzeniem). Ponadto, udział w projekcie gwarantuje im odbycie kursu zawodowego (jeden z trzech do wyboru: pracownik biurowy, pracownik ochrony fizycznej i specjalista ds. sprzedaży), indywidualną pomoc pośrednika pracy.
Projekt umożliwia również wzięcie udziału w półrocznym płatnym stażu (miesięczna wysokość wynagrodzenia na stażu to 1600 zł brutto brutto). Za przystąpienie do projektu nie tylko nic się nie płaci, ale jeszcze zyskuje się stypendium wypłacane w trakcie trwania szkoleń, dodatkowo zwracany jest uczestnikom koszt dojazdu na wszystkie zajęcia.

Szczegóły dotyczące projektu, warunki uczestnictwa w nim oraz niezbędne dokumenty rekrutacyjne znajdą Państwo na stronie projektu:
www.moje-miejsce-program.pl oraz profilu na Facebooku: www.facebook.pl

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy także do kontaktu z Biurem Projektu, mieszczącym się w centrum Katowic przy ul. Opolskiej 22, tel. 506 648 726, 506 648 745, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętajcie! Rekrutacja trwa do 31 lipca 2013! Liczba miejsc ograniczona!