Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Centrum Doradztwa Unijnego prowadzi dodatkową rekrutację do projektu Załóż swoją firmę– wsparcie dla mieszkańców podregionu bytomskiego. Dodatkowy nabór uczestników do projektu będzie prowadzony w dniach od 16.04.2013 do 29.04.2013. Projekt skierowany jest dla osób z grupy wiekowej 50+ oraz dla osób niepełnosprawnych bez ograniczenia wieku zamieszkałych na terenie powiatów tarnogórskiego, lublinieckiego, miasta Bytom, miasta Piekary Śląskie.

Nowością jest możliwość kwalifikowania do udziału w projekcie nie tylko osób bezrobotnych, ale także osób pracujących oraz osób bez zatrudnienia niezarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy jako bezrobotne.

Projekt zakłada skorzystanie z doradztwa indywidualnego i grupowego, a także szkolenia z zakresu przedsiębiorczości, a w efekcie możliwość uzyskania dotacji w wysokości do 40 000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz skorzy,
e-mail projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dotacje-bytom.cdu.edu.pl