Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przywykliśmy już do tego, że Internet przez to, że daje nam ekspresowy dostęp do informacji, realnie poprawia nasze codzienne życie. Czy jednak może też wpłynąć na stan naszego zdrowia? Z nowym medycznym portalem informacyjnym www.MedBiz.pl jest to możliwe. I to zupełnie za darmo.

      Innowacyjnym pomysłem autorów serwisu było umieszczenie przy każdym zakładzie opieki zdrowotnej danych na temat długości kolejek do lekarzy w konkretnym miejscu. Do tych informacji można dotrzeć najszybciej za pomocą prostej wyszukiwarki placówek medycznych, wybierając interesujący nas region oraz specjalność lekarza.

      Możliwość sprawdzenia długości kolejki do specjalistów lub czasu oczekiwania na wybrane badanie diagnostyczne, bez wychodzenia z domu, to z pewnością ogromne udogodnienie, zwłaszcza dla starszych osób. Takie informacje dają także użytkownikom możliwość sprawdzenia, gdzie jest najkrótszy czas oczekiwania na dane świadczenia medyczne. Często przecież się zdarza, że w jednej placówce czeka się sześć miesięcy, a w gabinecie w sąsiednim mieście trzy albo w ogóle. Z MedBiz.pl możesz łatwiej obrócić taką sytuację na własną korzyść.

Sprawdź długość kolejki do specjalisty.

      W sieci jest wiele stron poświęconych zdrowotnym poradom, tyle że nie zawsze okazują się one skuteczne czy bezpieczne, i nie można dokładnie sprawdzić, kto ich nam właściwie udziela. Dla tych, którzy chcą korzystać tylko z porad sprawdzonych specjalistów, a długie kolejki do lekarzy im to uniemożliwiają, przeznaczony jest właśnie nowy serwis.

      MedBiz.pl to wszechstronna baza danych na temat wszystkich publicznych i prywatnych placówek zdrowotnych, leczących pacjentów w ramach NFZ. Można tu zdobyć informacje na temat szpitali, gabinetów i poradni specjalistycznych znajdujących się na terenie całej Polski. Jest to największy tego typu portal informacyjny w kraju, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne.

      Portal daje także możliwość bardzo łatwego i szybkiego sprawdzenia wysokości limitu świadczeń na wybrane badanie, dzięki czemu nie będziesz już musiał wędrować ze szpitala do szpitala w poszukiwaniu opieki medycznej.

      Przy każdym zakładzie opieki zdrowotnej opisanym na portalu znajdują się jego dane adresowe, numery telefonów oraz wykaz wszystkich świadczonych w nim usług. Korzystając z takiego źródła danych unikniesz niepotrzebnych podróży i telefonów, które odbywałeś do tej pory jedynie w celu zdobycia tych prostych informacji. Na stronach serwisu podawane są też godziny przyjęć i dokonywania rejestracji pacjentów oraz wykazy niezbędnych przy badaniu dokumentów.

      By z usług portalu korzystało się jeszcze łatwiej, każda placówka została dokładnie pokazana na przejrzystych mapach dojazdu, ułatwiającym znalezienie odpowiedniego miejsca przyjezdnym. Użytkownicy z pewnością docenią także praktyczne wykresy długości kolejek oraz poręczną wyszukiwarkę świadczeń medycznych w wybranej specjalności.

      Swoją funkcję informacyjną serwis MedBiz.pl realizuje także poprzez udostępnianie wiedzy na temat bieżących zmian w systemie legislacyjnym kontrolującym pracę polskiej służby zdrowia.