Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W ubiegłym roku zorganizowaliśmy wycieczkę „Szlakiem Doliny Pałaców i Ogrodów” z zakończeniem przy ognisku w Western City.3a

W tym roku przygotowaliśmy nową ofertę. W dniu 30 września 2016 /piątek/ organizujemy spływ pontonowy po rzece Bóbr, czyli aktywny wypoczynek i relaks w plenerze - w Parku Krajobrazowym Doliny Bobru na odcinku Wleń-Marczów - niezwykle malowniczym i łagodnym nurcie Bobru. Finałem będzie wodniacki biwak przy ognisku.

Zadanie pn. „Płyńmy razem-spływ integracyjny dla osób ze schorzeniami wzroku” jest dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Miasta Jelenia Góra.

W spływie wezmą udział 24 osoby, głównie Członkowie SIW oraz zaproszeni przez nas Członkowie Jeleniogórskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych. 4aUczestnikom spływu towarzyszyć będą asystenci-opiekunowie, a nad bezpieczeństwem czuwać będzie ratownik medyczny i przewodnik spływu.

Zapisy w siedzibie SIW
ul. Osiedle Robotnicze 47A w Jeleniej Górze
od 1 września 2016 r. od poniedziałku do piątku 
od godz. 10:00 do godz. 16:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe zasady uczestnictwa w integracyjnym spływie pontonowym precyzuje regulamin, z którym można zapoznać się w biurze KSON oraz na stronie internetowej www.kson.pl.

ZAPRASZAMY!

M.J.