Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Dzień dobry!
W dniu 18.05.2023r gościliśmy na Peronie4 Zgorzeleckie Amazonki, jak przystało na prawdziwe Amazonki zaprezentowały się SUPER!
Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji swojego Stowarzyszenia, następnie przeszły do zapoznania nas z tematyką chorób nowotworowych piersi u kobiet i mężczyzn oraz prostaty u mężczyzn.
Prelekcja poparta była projekcją filmików związanych z powyższą tematyką. 
Następnie Amazonki pokazały manualnie jak dokonać samobadania, zapoznały nas na przywiezionych fantomach w jaki sposób fizycznie należy poprzez masaż badać swoje ciało, kiedy najlepiej przeprowadzać takie badania z uwzględnieniem cyklicznej samokontroli. 
Po skończonej prelekcji był czas na zadawane pytania, na które bardzo chętnie i rzeczowo odpowiadały. 
W spotkaniu uczestniczyło około 40 osób, co widać na załączonych zdjęciach, atmosfera spotkania bardzo bezpośrednia, wręcz towarzyska ale bardzo wiele wnosząca dla słuchaczy, o czym świadczyły zadawane pytania.
 
 
 
W godzinach popołudniowych Pani Sylwia Jarosz miała spotkania z trzema petentami na przeglądzie domowych apteczek. 
Niezwykle sympatyczna, a przede wszystkim bardzo kompetentna z uwagi na posiadaną wiedzę i doświadczenie analizowała i podpowiadała co i jak należy zażywać z posiadanych leków, aby sobie nie zaszkodzić, a wręcz pomóc. Jak wynika z opinii osób biorących udział w spotkaniu z Panią Sylwią Jarosz, było ono cenną i potrzebną poradą, z czego obie strony były bardzo zadowolone. 
 
Ryszard Buziuk