Stępień biuro poselskie aW miniony piątek w siedzibie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych otwarto uroczyście społeczne biuro poselskie Elżbiety Stępień – posłanki Nowoczesnej. To nie pierwsza taka placówka na terenie naszego obiektu. "Dyżury poselskie w społecznych biurach poselskich w KSONie są już tradycją" - mówił prezes Stanisław Schubert - "Czym więcej nagłaśniania problemów środowiska osób niepełnosprawnych także na forum Sejmu tym lepiej dla wszystkich mieszkańców naszego regionu, w tym oczywiście niepełnosprawnych."

Posłanka Elżbieta Stępień nie ukrywa, że chciałaby być głosem osób niepełnosprawnych w Sejmie. "Mamy podobną linię poglądową na kwestie społeczne, pomoc osobom niepełnosprawnym i potrzebującym. Jest nam po drodze" – wyznała posłanka Nowoczesnej. Dodała, że rola jaką pełni jest rolą służebną i toStępień biuro poselskie1 a przede wszystkim służba obywatelom.

W otwarciu biura wzięli udział m.in. samorządowcy: starosta powiatu jeleniogórskiego Anna Konieczyńska i wójt Jeżowa Sudeckiego Edward Dudek. Społeczne biuro będzie otwarte dla wszystkich potrzebujących.

Stępień biuro poselskie2 aZ posłanką Elżbietą Stępień będzie można spotkać się po wcześniejszym umówieniu w siedzibie KSON przy ul. 

Osiedle Robotnicze 47A w Jeleniej Górze.

 

 

Informacje w mediach:

• Strimeo: http://strimeo.tv/film/politycy-pomagaja-niepelnosprawnym

• Jelonka.com: http://www.jelonka.com/news,single,init,article,64953

• Muzyczne Radio: http://www.muzyczneradio.com.pl/17067,wiadomosci,nowe-biuro-poselskie-w-jeleniej-gorze.html