zoz mysłakowice x400Informujemy że w każda pierwsza sobotę miesiąca od 8.00 do 13.00 w SP ZOZ Mysłakowice ul. W. Polskiego 2 a odbywać się będzie bezpłatna rehabilitacja dla dzieci. Uprzejmie prosimy rodziców o wpisywanie swoich dzieci na zajęcia do naszego działu rehabilitacji o każdej pełnej godzinie tj: 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00. Na sali może ćwiczyć do 6 dzieci.

Zapraszamy rodziców i dzieci które potrzebują rehabilitacji na pierwsze zajęcia dnia 7 października 2017 r. na godz 9.00 do SP ZOZ Mysłakowice.

Dzieci, prosimy o zabranie ze sobą sportowego stroju i obuwia. Rodziców prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej dziecka, jeżeli taką posiada dziecko. Pierwsze spotkania będą miały charakter konsultacyjny - obejrzenie medyczne dziecka, zapoznanie się z dokumentacja medyczna, ustalenie godziny kolejnych spotkań, zapoznanie dziecka z salami rehabilitacyjnymi, komunikacją po ośrodku zdrowia i w miarę możliwości przeprowadzenie pierwszych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Tego dnia do godz 13.00 nasz rehabilitant będzie do Państwa dyspozycji.

Elżbieta Zakrzewska

foto. STROMEOTV