Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych wspólnie ze Stowarzyszeniem MKS SUPLES z siedzibą w Krapkowicach zapraszają do udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń pt.:

Eksperci pozarządowi w stowarzyszeniach i fundacjachprzeznaczonego dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województw opolskiego  i dolnośląskiego. W ramach projektu przeszkolimy 450 osób.

Głównym celem projektu jest podniesienie lub nabycie kompetencji członków organizacji pozarządowych do udziału w procesie legislacji i stanowienia prawa. Każdy uczestnik będzie brał udział w trzech  warsztatach szkoleniowych (każdy 2 dniowy, w tym dwa warsztaty wyjazdowe) w okresie pomiędzy 01.02.2020  a  30.03.2021.

Tematy warsztatów realizowane w ramach projektu:

  1. Podstawy ekonomii i elementy polityki przemysłowej.
  2. Prawo pracy i prawo gospodarcze w praktyce.
  3. Ekonomia przedsiębiorstwa i analiza finansowa – kondycji firm i przedsiębiorstw.

 Dla uczestników projektu warsztaty są bezpłatne. W ramach cyklu szkoleń warsztatowych zapewniamy: całodzienne wyżywienie, noclegi i transport w trakcie szkoleń wyjazdowych oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenia będą się odbywały w Hotelach lub Ośrodkach Szkoleniowych na terenie województw: opolskiego lub dolnośląskiego – dokładne miejsca i terminy warsztatów zainteresowane osoby otrzymają po dostarczeniu ankiet zgłoszeniowych uczestnika.

Jeden moduł szkoleniowy trwa dwa dni. W trakcie cyklu szkoleniowego uczestnik będzie brał udział w jednym szkoleniu stacjonarnym oraz dwóch szkoleniach wyjazdowych. Każdy uczestnik na przestrzeni 14 miesięcy będzie uczestniczył w trzech modułach warsztatowych. Realizacja projektu będzie trwała 14 miesięcy (od lutego 2020 do marca 2021).

 Zainteresowanych udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze, ul. Osiedle Robotnicze 47a pod numerem telefonu: 75 752 42 54, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz  w Stowarzyszeniu MKS SUPLES pod numerami telefonu:

516 220 786, 77 443 46 02.

Dane o projekcie znajdują się także na stronie internetowej www.suples.ofop.pl

 Wszystkie zainteresowane osoby otrzymają do wypełnienia Ankietę Zgłoszeniową Uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w projekcie będzie podpisanie przez osobę zainteresowaną regulaminu szkolenia oraz ankiety zgłoszeniowej.

Każdy uczestnik szkoleń na zakończenie projektu

otrzyma CERTYFIKAT ukończenia cyklu szkoleń

Rekrutację do tego projektu z terenu Dolnego Śląska prowadzi także Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych , ul. Osiedle Robotnicze 47a pod numerem telefonu: 75 752 42 54, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00

z poważaniem

Przemysław Gudaniec

Kierownik Projektu